Tootja: Ravensburger
Mudel: 20951
EAN: 4005556209514
Ravensburger 20951. Toote tüüp: Lauamäng, Žanr: Õppimine, Soovitatav vanus (min): 4 aasta(t)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.alternate.de |
Ravensburger 20951 lauamäng Õppimine | €5.49 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Lauamäng |
| Žanr | Õppimine |
| Mänguaeg (min) | 10 min |
| Mänguaeg (max) | 15 min |
| Minimaalne mängijate arv | 2 |
| Maksimaalne mängijate arv | 5 |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 4 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 10 aasta(t) |
| Sobib siseruumis kasutamiseks | Jah |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Hoiatussilt | |
| Mittesobiv lastele vanuses 0-3 aastat | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 120 mm |
| Pakendi kõrgus | 180 mm |
| Pakendi sügavus | 40 mm |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Karp |