Tootja: Ravensburger
Mudel: 20950
EAN: 4005556209507
Ravensburger 20950. Toote tüüp: Lauamäng, Žanr: Pere, Soovitatav vanus (min): 4 aasta(t), Peremäng
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Ravensburger 20950 jeu de société Famille | €19.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Lauamäng |
| Žanr | Pere |
| Peremäng | |
| Mänguaeg (min) | 10 min |
| Mänguaeg (max) | 15 min |
| Minimaalne mängijate arv | 2 |
| Maksimaalne mängijate arv | 4 |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 4 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 8 aasta(t) |
| Kaartide arv | 60 tk |
| Sobib siseruumis kasutamiseks | |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Pakendi sisu | |
| Mängureeglid kaasas | |
| Hoiatussilt | |
| Mittesobiv lastele vanuses 0-3 aastat | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele, Väikesed osad. Lämbumise oht |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 222 g |
| Sügavus | 48 mm |
| Laius | 222 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 220 mm |
| Pakendi kõrgus | 50 mm |
| Pakendi sügavus | 220 mm |