Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Lauamäng |
| Žanr | Võidusõit |
| Mängu nimi | Echap'O'Loup |
| Mängurežiimid | Mitmikmäng |
| Peremäng | |
| Mittevõistluslik mäng | |
| Mänguaeg (min) | 10 min |
| Mänguaeg (max) | 10 min |
| Mänguaeg (keskmine) | 10 min |
| Minimaalne mängijate arv | 2 |
| Maksimaalne mängijate arv | 3 |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 4 aasta(t) |
| Mängureeglite keel | Prantsuse keel |
| Kombineeritav mäng | |
| Heliefektide tugi | |
| Valgusefektid | |
| Tegelaskuju | The wolf & the 3 little pigs |
| Teema | conte |
| Soovitatav oskuste tase | Algaja |
| Väljalaskekuupäev | 15-03-2019 |
| Sertifikaat | CE |
| Võimsus | |
| Patareid puuduvad | |
| Pakendi sisu | |
| Mängureeglid kaasas | |
| Kleebiste kogumise leht | Jah |
| Pakendi sisu | 1 loup, 3 maisons, 24 panneaux (10 en paille, 8 en bois, 6 briques), 1 roue avec flèche, 1 notice. |
| Hoiatussilt | |
| Mittesobiv lastele vanuses 0-3 aastat | |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Saatmise (sise)kesta arve üksus | |
| Saatmise (sise)kesta tellitav ühik | |
| Saatmise (sise)kesta saatmise üksus | |
| Kaubandusliku üksuse tüüp | Üksik jaemüügiühik |
| (cdm) minimaalne vanus | 48 kuu(d) |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 267 mm |
| Pakendi kõrgus | 267 mm |
| Pakendi sügavus | 75 mm |
| Pakendi kaal | 387 g |
| QR-kood | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 267 mm |
| Kõrgus | 267 mm |
| Kaal | 387 g |
| Laius | 750 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Tüüp | Osavusmäng |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 481 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 282 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 292 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 6 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 13760046780048 |
| Põhikasti (välimine) maht | 39610 cm³ |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 2,9 kg |
| Harmonized System (HS) kood | 95049080 |