| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
La Petite École En route vers le CP | €24.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Lauamäng |
| Žanr | Hariv |
| Mängu nimi | educational game |
| Mängurežiimid | Mitmikmäng, Üksikmängijale mõeldud |
| Mänguaeg (min) | 10 min |
| Minimaalne mängijate arv | 1 |
| Maksimaalne mängijate arv | 2 |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 5 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 7 aasta(t) |
| Sobib siseruumis kasutamiseks | |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Päritoluriik | Hispaania |
| Hoiatussilt | |
| Mittesobiv lastele vanuses 0-3 aastat | |
| Pakendi andmed | |
| Pakenditaara kaal | 356 g |
| Pakendi sügavus | 50 mm |
| Pakendi kõrgus | 280 mm |
| Pakendi laius | 397 mm |
| Pakendi tüüp | Kinnine karp |
| Pakendi netokaal | 677 g |
| Pakendi kogukaal | 1,03 kg |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 179 cm |
| Kaubaaluse brutokaal | 223,6 kg |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 32 tk |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 8 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 4 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 192 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 290 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 315 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 410 mm |
| Põhikassetikaal | 320 g |
| Peamise pakendi netokaal | 6,2 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 6 tk |
| Põhikasti (välimine) maht | 37453,5 cm³ |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 6,52 kg |
| Toote tollikood (TARIC) | 95030099 |