| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.alternate.de |
Kosmos Harry Potter 75 min Kaardimäng Kaardivahetus | €37.29 |
|
hiq24.de |
Kosmos KOO Harry Potter-Wettstreit u. d. Hausp. 680855 | €43.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Kaardimäng |
| Žanr | Kaardivahetus |
| Mängu nimi | Harry Potter |
| Mängurežiimid | Mitmikmäng |
| Mänguaeg | 75 min |
| Minimaalne mängijate arv | 2 |
| Maksimaalne mängijate arv | 4 |
| Soovitatud vanus | Täiskasvanu ja laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 11 aasta(t) |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Pakendi sisu | |
| Mängureeglid kaasas | |
| Kaasas mängu alus | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 270 mm |
| Pakendi kõrgus | 84 mm |
| Pakendi sügavus | 270 mm |
| Pakendi tüüp | Karp |