| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.alternate.de |
Kosmos Catan Lauamängude laiendus | €15.79 |
|
www.pure-gaming.fr |
Kosmos Catan Extension de jeu de société | €19.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Lauamängude laiendus |
| Mänguaeg (max) | 75 min |
| Minimaalne mängijate arv | 2 |
| Maksimaalne mängijate arv | 2 |
| Soovitatud vanus | Täiskasvanu ja laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 10 aasta(t) |
| Kaartide arv | 215 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi sügavus | 277 mm |
| Pakendi kõrgus | 39 mm |
| Pakendi laius | 192 mm |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Karp |