| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.alternate.de |
Kosmos Catan - 3D Edition Lauamäng Traditsionaalne | €210.90 |
|
hiq24.de |
Kosmos KOO Catan - 3D Edition | 682262 | €225.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Lauamäng |
| Žanr | Traditsionaalne |
| Mängurežiimid | Mitmikmäng |
| Peremäng | |
| Mänguaeg (max) | 75 min |
| Minimaalne mängijate arv | 3 |
| Maksimaalne mängijate arv | 4 |
| Soovitatud vanus | Täiskasvanu ja laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 10 aasta(t) |
| Pakendi sisu | |
| Täringute arv | 2 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi sügavus | 484 mm |
| Pakendi kõrgus | 150 mm |
| Pakendi laius | 347 mm |