| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
intop.lt |
„Cosmos: The Quote Game“ (Mark-Uwe Kling) – 692926 | €13.22 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Kaardimäng |
| Žanr | Vastusevariantidega küsimused |
| Mänguaeg (max) | 25 min |
| Minimaalne mängijate arv | 2 |
| Maksimaalne mängijate arv | 6 |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 12 aasta(t) |
| Kaartide arv | 180 tk |
| Hoiatussilt | |
| Mittesobiv lastele vanuses 0-3 aastat | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi sügavus | 179 mm |
| Pakendi kõrgus | 40 mm |
| Pakendi laius | 129 mm |