| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Kosmos 683184 jeu de société Puzzle | €14.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Lauamäng |
| Žanr | Mõistatus |
| Mängurežiimid | Mitmikmäng |
| Mänguaeg (keskmine) | 15 min |
| Minimaalne mängijate arv | 2 |
| Maksimaalne mängijate arv | 2 |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 8 aasta(t) |
| Toetatud keeled | Saksa keel |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi sügavus | 49 mm |
| Pakendi kõrgus | 200 mm |
| Pakendi laius | 200 mm |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |