| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Kosmos 68073 jeu de société Stratégie | €24.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Lauamäng |
| Žanr | Strateegia |
| Mängurežiimid | Mitmikmäng |
| Mittevõistluslik mäng | |
| Mängu versioon | |
| Mänguaeg (max) | 30 min |
| Minimaalne mängijate arv | 2 |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 11 aasta(t) |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Teema | Harry Potter |
| Hoiatussilt | |
| Mittesobiv lastele vanuses 0-3 aastat | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 67 mm |
| Laius | 153 mm |
| Sügavus | 231 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |