| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.alternate.de |
Kosmos 16354758 lauamäng Legends of Andor 60 min Lauamängude laiendus Reisimine/seiklemine | €30.79 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Lauamängude laiendus |
| Žanr | Reisimine/seiklemine |
| Mängu nimi | Legends of Andor |
| Mänguaeg | 60 min |
| Mänguaeg (max) | 90 min |
| Minimaalne mängijate arv | 2 |
| Maksimaalne mängijate arv | 4 |
| Soovitatud vanus | Täiskasvanu ja laps |
| Soovitatav vanus (min) | 10 aasta(t) |
| Toetatud keeled | Saksa keel |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi sügavus | 72 mm |
| Pakendi kõrgus | 297 mm |
| Pakendi laius | 297 mm |
| Pakendi tüüp | Karp |