Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Lauamäng |
| Žanr | Lateraalne mõtlemine |
| Mängurežiimid | Mitmikmäng, Üksikmängijale mõeldud |
| Mängu versioon | |
| Mänguaeg (min) | 45 min |
| Mänguaeg (max) | 60 min |
| Minimaalne mängijate arv | 1 |
| Maksimaalne mängijate arv | 4 |
| Soovitatud vanus | Täiskasvanud |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 16 aasta(t) |
| Sobib siseruumis kasutamiseks | |
| Heliefektide tugi | |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi sügavus | 60 mm |
| Pakendi kõrgus | 270 mm |
| Pakendi laius | 270 mm |