Tootja: Hasbro
Mudel: E9517101
EAN: 5010993728718
Hasbro E9517101. Soovitatav sugu: Mõlemad sood, Teema: Super Mario, Väljalaskekuupäev: 01-01-2020. Pakendi laius: 333 mm, Pakendi sügavus: 63 mm, Pakendi kõrgus: 267 mm. Kaubandusliku üksuse tüüp: Üksik jaemüügiühik, (cdm) sihtrühmad: Laps, (cdm) minimaalne vanus: 96 kuu(d)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Hasbro Monopoly Super Mario Celebration - Jeu De Societe - Jeu De Plateau - Version Française | €44.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Minimaalne mängijate arv | 2 |
| Maksimaalne mängijate arv | 6 |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Teema | Super Mario |
| Väljalaskekuupäev | 01-01-2020 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 1,2 kg |
| Pakendi laius | 333 mm |
| Pakendi kõrgus | 267 mm |
| Pakendi sügavus | 63 mm |
| Varustaja tunnusmärk | |
| (cdm) akude arv (2) | 1 |
| (cdm) sihtrühmad | Laps |
| Kaubandusliku üksuse tüüp | Üksik jaemüügiühik |
| (cdm) akud kaasas (2) | |
| (cdm) minimaalne vanus | 96 kuu(d) |