| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Games Phase 10 Masters | €19.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Peremäng | |
| Mänguaeg (max) | 90 min |
| Minimaalne mängijate arv | 2 |
| Maksimaalne mängijate arv | 6 |
| Soovitatud vanus | Täiskasvanu ja laps |
| Soovitatav vanus (min) | 7 aasta(t) |
| Toetatud keeled | Saksa keel |
| Kaartide arv | 150 tk |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Päritoluriik | Hiina |
| Sertifikaat | CE |
| Võimsus | |
| Patareid puuduvad | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 127 mm |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi kaal | 180 g |
| Pakendi kõrgus | 177,8 mm |
| Pakendi sügavus | 50,8 mm |
| Pakendi ruumala | 1147,0945 cm³ |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Aasta | 2023 |
| Logistika andmed | |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 37406 tk |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 182 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 1092 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 7 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 142,9 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 330,3 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 190,5 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 6 tk |
| Põhikasti (välimine) maht | 9000 cm³ |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 1,23 kg |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 10887961617648 |
| Tooted veokonteineri kohta (48 jalga) | 52897 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (53 jalga) | 56675 tk |
| Tehnilised andmed | |
| Virnastatavate aluste arv | 55 tk |