| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ibs.it |
Mattel Games - ?Acchiappa la Cacca Turbo, gioco per bambini con water giocattolo, 3 pezzi di cacca, 1 dado e istruzioni; | €30.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Lauamäng |
| Žanr | Pere |
| Mängurežiimid | Mitmikmäng |
| Peremäng | Jah |
| Minimaalne mängijate arv | 2 |
| Maksimaalne mängijate arv | 4 |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 5 aasta(t) |
| Toetatud keeled | Multi |
| Materjal | Plast |
| Kokkupanek vajalik | Jah |
| Päritoluriik | Vietnam |
| Võimsus | |
| Patareid puuduvad | Ei |
| Muud funktsioonid | |
| Soovitatav vanus (min) | 60 kuu(d) |
| Soovitatav vanus (max) | 120 kuu(d) |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |
| Ohutusjuhised | WARNING: Not suitable for children under 36 months. Adult assembly required. |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | Ei |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi ruumala | 6097,8797 cm³ |
| Pakendi sügavus | 85,7 mm |
| Pakendi kaal | 866,4 g |
| Pakendi kõrgus | 266,7 mm |
| Pakendi laius | 266,7 mm |
| Pakendi tüüp | Lahtine karp |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Aasta | 2022 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 266,7 mm |
| Sügavus | 88,9 mm |
| Kõrgus | 266,7 mm |
| Logistika andmed | |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 3562 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 7666 tk |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 75 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 5 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 225 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 225 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 265 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 280 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 280 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 3 tk |
| Põhikasti (välimine) maht | 21900 cm³ |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 10887961867951 |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 2,6 kg |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 10887961867951 |
| Tooted veokonteineri kohta (48 jalga) | 10840 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (53 jalga) | 11614 tk |
| Tehnilised andmed | |
| Virnastatavate aluste arv | 55 tk |