Tootja: EPOCH Games
Mudel: 7357
EAN: 5054131073575
EPOCH Games 7357. Toote tüüp: Lauamäng, Soovitatav vanus (min): 4 aasta(t), Mänguaeg: 10 min
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Lauamäng |
| Mänguaeg | 10 min |
| Mänguaeg (max) | 10 min |
| Mänguaeg (keskmine) | 10 min |
| Minimaalne mängijate arv | 2 |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 4 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 99 aasta(t) |
| Soovitatav täiskasvanu abi | |
| Mängureeglite keel | Inglise keel, Prantsuse keel, Saksa keel, Portugali, Itaalia, Hispaania, Hollandi, Rumm |
| Sobib siseruumis kasutamiseks | |
| Materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Kokkupanek vajalik | |
| Heliefektide tugi | |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Teema | Super Mario |
| Päritoluriik | Hiina |
| Sertifikaat | CE |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Tootja | Epoch d'enfance |
| (cdm) sihtrühmad | Laps |
| Juhendi keeled (ISO 639 formaat) | Multi |
| (cdm) varuosade saadavusperiood | 12 |
| Pakendi keeled (ISO 639 formaat) | Inglise keel |
| (cdm) vanemate kohalolek | Soovitatav |
| Kaubandusliku üksuse tüüp | Üksik jaemüügiühik |
| (cdm) Arenenud võimed | Keskendumine, Jagamine |
| Mängu kestus | 10 min |
| Võimsus | |
| Patareid puuduvad | |
| Hoiatussilt | |
| Mittesobiv lastele vanuses 0-3 aastat | |
| Pakendi sisu | |
| Tükkide arv | 1 tk |
| Akud kaasa arvatud | |
| Pakendi andmed | |
| Toodete valik | |
| Pakenditaara kaal | 263,5 g |
| Pakendi kõrgus | 290 mm |
| Pakendi sügavus | 90 mm |
| Pakendi kaal | 500 g |
| Pakendi laius | 260 mm |
| Pakendi tüüp | Kinnine karp |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 401,4 g |
| Sügavus | 100 mm |
| Laius | 255 mm |
| Kõrgus | 255 mm |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutolaius | 80 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 120 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 180 cm |
| Kaubaaluse brutokaal | 7,03 kg |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 25 tk |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 5 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 5 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 525 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 320 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 280 mm |
| Peamise pakendi netokaal | 2,41 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 6 tk |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 4,53 kg |
| Kaubaaluste tüüp | 800 x 1200 mm |
| Toote tollikood (TARIC) | 9504908000 |