Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Toimimine | |
| Toote värv | Must |
| Soovituslik kasutus | Universaalne |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud & juhtmevaba |
| Bluetoothi versioon | 4.1 |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| Audio | |
| RMS-nimivõimsus | 12 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 160 mm |
| Sügavus | 160 mm |
| Kõrgus | 83,4 mm |
| Kaal | 1,72 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Liides | Bluetooth/3.5 mm |
| Kõrvaklapi väljund | |
| Toote tüüp | Stereo portable speaker |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | |
| Kaablid kaasa arvatud | Audio (3.5mm) |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi laius | 130 mm |
| Pakendi sügavus | 210 mm |
| Pakendi kõrgus | 358 mm |
| Pakendi kaal | 2,35 kg |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 144 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 274 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 229 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 370 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 5,23 kg |