Mudel: LC2-PC30G6-8
EAN: 0800549173070
Bosch LC2-PC30G6-8. Audioväljundi kanalid: 1.0 kanalid, Draiverite arv: 1. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud. RMS-nimivõimsus: 30 W, Sagedusvahemik: 50 - 20000 Hz, Näivtakistus: 8 Ω, Tundlikkus: 106 dB. Toote värv: Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
www.pc21.fr |
Bosch LC2-PC30G6-8 kõlar Valge Juhtmega ühendatud 30 W | €361.54 |
| Toimimine | |
| Toote värv | Valge |
| Korpuse materjal | ABS-sünteetika |
| Sobib kasutamiseks välitingimustes | |
| Tagantvalgustus | Ei |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Ühendusklemmid | |
| Audio | |
| RMS-nimivõimsus | 30 W |
| Maksimaalne muusikaline väljundvõimsus (PMPO) | 75 W |
| Sagedusvahemik | 50 - 20000 Hz |
| Näivtakistus | 8 Ω |
| Tundlikkus | 106 dB |
| Kõlarid | |
| Audioväljundi kanalid | 1.0 kanalid |
| Kõlari paigutus | Seina/laesisene |
| Draiverite arv | 1 |
| Draiveri diameeter | 20 cm |
| Valjuhääldi | |
| Bassikõlari juhi läbimõõt (tollmõõdustik) | 20,3 cm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 255 mm |