| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Bosch LBC3406/16 kõlar Hall Juhtmega ühendatud 50 W | €564.83 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote värv | Hall |
| Soovituslik kasutus | Kõlarite reguleerimine |
| Korpuse materjal | Akrüülnitriil butadieen stüreen (ABS) |
| Sobib kasutamiseks välitingimustes | |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Audio | |
| RMS-nimivõimsus | 50 W |
| Sagedusvahemik | 380 - 10000 Hz |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 422 mm |
| Sügavus | 235 mm |
| Kõrgus | 390 mm |
| Kaal | 3,14 kg |
| Töötingimused | |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -25 - 55 °C |