Tootja: Bang & Olufsen
Mudel: 1200485
EAN: 5705260081718
Bang & Olufsen Balance. Soovituslik kasutus: Kodu. Draiverite arv: 7. Sagedusvahemik: 26 - 23000 Hz. Toote värv: Tamm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Toimimine | |
| Toote värv | Tamm |
| Soovituslik kasutus | Kodu |
| Korpuse materjal | Alumiinium, Kangas, Puit |
| Pesad & liidesed | |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| WiFi | |
| AirPlay-funktsioon | |
| 3,5 mm konnektor | |
| Sisendkanal | |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Kõlarid | |
| Kõlari paigutus | Lauapealne/raamaturiiul |
| Draiverite arv | 7 |
| Kõrgsagedusvaljuhääldi | |
| Kõrgsagedusvaljuhääldi draiverite arv | 1 |
| Tweeteri diameeter | 1,91 cm |
| Valjuhääldi | |
| Vajuhääldi draiverite arv | 2 |
| Wooferi diameeter (mittemeetriline) | 13,3 cm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 200 mm |
| Sügavus | 200 mm |
| Kõrgus | 380 mm |
| Kaal | 7,2 kg |
| Audio | |
| Sagedusvahemik | 26 - 23000 Hz |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 10,4 kg |