| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Dziurkacz Leitz 5008 30 kartek (50081023) | €21.13 |
|
m79.lv |
Dziurkacz Leitz 5008 30 kartek Rozowy (50081023) 50081023 (4002432395958) | €23.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Augustamismaht | 30 lehte |
| Toote värv | Roosa, Valge |
| Materjal | Metall, Plast |
| Aukude arv | 2 |
| Löögikaugus | 8 cm |
| Augu läbimõõt | 5,5 mm |
| Formaat | A4, A5, A6, Folio, US-Quart, 8 x 8 x 8 cm |
| Joonlaud | |
| Lihtne kasutada | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 98 mm |
| Sügavus | 109 mm |
| Kõrgus | 121 mm |
| Kaal | 410 g |
| Pakendi sisu | |
| Kogus | 1 |