Tootja: Leitz
Mudel: 50080020
EAN: 4002432101146
Leitz NeXXt Series Metal Office Hole Punch. Augustamismaht: 30 lehte, Toote värv: Punane, Materjal: Metall. Läbimõõt: 5,5 mm, Kaal: 380 g. Mõõdud (l x s x k): 107 x 137 x 100 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Dziurkacz Leitz 5008 30 kartek (dzk2360187) | €21.05 |
|
m79.lv |
Dziurkacz Leitz 5008 30 kartek Czerwony (dzk2360187) dzk2360187 (4002432101146) | €22.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Kaal ja mõõtmed | |
| Läbimõõt | 5,5 mm |
| Kaal | 380 g |
| Funktsioonid | |
| Augustamismaht | 30 lehte |
| Toote värv | Punane |
| Materjal | Metall |
| Aukude arv | 2 |
| Löögikaugus | 8 cm |
| Muud funktsioonid | |
| Mõõdud (l x s x k) | 107 x 137 x 100 mm |