| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Fellowes 9653601 randmetugi Geel Must, Hall | €20.62 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Kaal ja mõõtmed | |
| Mõõdud (l x s x k) | 556 x 476,3 x 143 mm |
| Kaal | 310 g |
| Pakendi laius | 84,1 mm |
| Pakendi sügavus | 527,1 mm |
| Pakendi kõrgus | 27 mm |
| Pakendi kaal | 350 g |
| Funktsioonid | |
| Materjal | Geel |
| Toote värv | Must, Hall |
| Lihtne puhastada | |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |