Tootja: BakkerElkhuizen
Mudel: BNEESLWRB
EAN: 8719274672920
BakkerElkhuizen ErgoSlider Plus. Materjal: Plast, Toote värv: Must, Ühilduvus: ErgoSlider Plus. Mõõdud (l x s x k): 480 x 148 x 30 mm, Kaal: 450 g, Pakendi laius: 170 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
Ergoslider Plus Ctrl Mouse Wrist Rest Bl | €61.95 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Kaal ja mõõtmed | |
| Mõõdud (l x s x k) | 480 x 148 x 30 mm |
| Kaal | 450 g |
| Pakendi laius | 170 mm |
| Pakendi sügavus | 500 mm |
| Pakendi kõrgus | 40 mm |
| Pakendi kaal | 450 g |
| Funktsioonid | |
| Materjal | Plast |
| Toote värv | Must |
| Ühilduvus | ErgoSlider Plus |