Tootja: BakkerElkhuizen
Mudel: BNEUASS
EAN: 8717228184451
BakkerElkhuizen BNEUASS. Materjal: Kumm, Teras, Toote värv: Must. Mõõdud (l x s x k): 560 x 220 x 25 mm, Kaal: 2,3 kg, Pakendi laius: 300 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Kaal ja mõõtmed | |
| Mõõdud (l x s x k) | 560 x 220 x 25 mm |
| Kaal | 2,3 kg |
| Pakendi laius | 300 mm |
| Pakendi sügavus | 595 mm |
| Pakendi kõrgus | 40 mm |
| Pakendi kaal | 2,9 kg |
| Funktsioonid | |
| Materjal | Kumm, Teras |
| Toote värv | Must |
| Lihtne puhastada | Jah |
| Libisemiskindel põhi | Jah |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |