| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Kaustik Leitz Complete A5 ruut, 80lehte , kunstnahk, must | €25.99 |
|
www.photopoint.ee |
Kaustik LEITZ COMPLETE A5, 80l, ruuduline, must | €26.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Formaat | A5 |
| Lehtede hulk | 80 lehte |
| Meedia kaal | 96 g/m² |
| Joonelise paberi tüüp | Ruuduline paber |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 20 mm |
| Laius | 147 mm |
| Sügavus | 213 mm |