Tootja: Monster High
Mudel: HNF75
EAN: 0194735139224
Monster High HNF75. Nuku tüüp: Moenukk, Nuku sugu: Emane, Soovitatav vanus (min): 4 aasta(t), Soovitatav sugu: Tüdruk. Kõrgus: 324 mm. Materjal: Plast, Kangas, Toote värv: Mitmevärviline
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Nuku tüüp | Moenukk |
| Nuku sugu | Emane |
| Äravõetav kleit | |
| Soovitatav sugu | Tüdruk |
| Tegelaskuju | Frankie Stein |
| Soovitatav vanus (min) | 4 aasta(t) |
| Materjal | Plast, Kangas |
| Painduvad käed-jalad | |
| Päritoluriik | Indoneesia |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Komplektis sisalduvad lisad | Nuku mängukomplekt |
| Kaasas olevate tarvikute arv | 19 tk |
| Pakendi sisu | Includes 1 storage locker, 1 Frankie Stein doll, 4 Colour Reveal keys, and assorted fashions and accessories. |
| Logistika andmed | |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 10194735139221 |
| Põhikasti (välimise) laius | 233 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 283 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 347 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 3,69 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 4620 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 9942 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (48 jalga) | 14060 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (53 jalga) | 15064 tk |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Kokkupanek vajalik | |
| Toetatud keeled | Multi |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 213 mm |
| Sügavus | 64 mm |
| Kõrgus | 324 mm |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |
| Ohutusjuhised | WARNING: Not suitable for children under 36 months. |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Muud funktsioonid | |
| Soovitatav vanus (max) | 216 kuu(d) |
| Soovitatav vanus (min) | 48 kuu(d) |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 215,9 mm |
| Pakendi sügavus | 66,7 mm |
| Pakendi kõrgus | 323,8 mm |
| Pakendi kaal | 923,1 g |
| Pakendi tüüp | Kest |