Tootja: Monster High
Mudel: HKY69
EAN: 0194735110629
Monster High HKY69. Nuku tüüp: Moenukk, Nuku sugu: Emane, Soovitatav vanus (min): 4 aasta(t), Soovitatav sugu: Poiss/tüdruk. Kõrgus: 150 mm. Materjal: Plast, Kangas, Toote värv: Mitmevärviline
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.alternate.de |
Monster High HKY69 nukk | €41.49 |
|
www.ox.ee |
Mattel Monster High Lagoona Spa Day Doll | €52.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Nuku tüüp | Moenukk |
| Nuku sugu | Emane |
| Äravõetav kleit | Jah |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Soovitatav vanus (min) | 4 aasta(t) |
| Materjal | Plast, Kangas |
| Painduvad käed-jalad | Jah |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | Ei |
| Pakendi sisu | Includes 1 Lagoona Blue doll with fashion, 1 robe, 1 mask, 1 comb, 1 tattoo sheet, 2 pieces of hair chalk, 1 shell storage case, 2 kid-sized barrettes, 2 hair clips, 6 hair ties and 16 clip on hair beads. Doll cannot stand alone. Colours and decorations may vary. |
| Logistika andmed | |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 10194735110626 |
| Põhikasti (välimise) laius | 285 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 375 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 350 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 2,77 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 2882 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 6203 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (48 jalga) | 8773 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (53 jalga) | 9399 tk |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Kokkupanek vajalik | Ei |
| Toetatud keeled | Multi |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Loominguline mäng | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 42 mm |
| Sügavus | 42 mm |
| Kõrgus | 150 mm |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele, Väikesed osad. Lämbumise oht |
| Ohutusjuhised | WARNING: Not suitable for children under 36 months. |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | Ei |
| Muud funktsioonid | |
| Soovitatav vanus (max) | 216 kuu(d) |
| Soovitatav vanus (min) | 48 kuu(d) |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 360 mm |
| Pakendi sügavus | 68 mm |
| Pakendi kõrgus | 327 mm |
| Pakendi kaal | 693,5 g |
| Pakendi tüüp | Aknaga karp |