Tootja: MGA Entertainment
Mudel: 119937EUC
EAN: 0035051119937
L.O.L. Surprise! Loves Mini Sweets X HARIBO Party Pack. Nuku tüüp: Väike nukk, Nuku sugu: Emane, Soovitatav vanus (min): 4 aasta(t), Toote värv: Erinevad värvid
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Erinevad värvid |
| Nuku tüüp | Väike nukk |
| Nuku sugu | Emane |
| Äravõetav kleit | Jah |
| Soovitatav vanus (min) | 4 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 12 aasta(t) |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 577,9 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 222,3 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 387,4 mm |
| Põhikasti (välimine) maht | 50000 cm³ |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 10035051119934 |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Loominguline mäng | Jah |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele, Väikesed osad. Lämbumise oht |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | Ei |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 558,8 mm |
| Pakendi sügavus | 101,6 mm |
| Pakendi kõrgus | 355,6 mm |
| Pakendi ruumala | 20000 cm³ |