Tootja: MGA Entertainment
Mudel: 583783EUC
EAN: 0035051583783
L.O.L. Surprise! Furniture Playset with Doll - Cheeky Babe + Lil Music Tour. Nuku tüüp: Väike nukk, Nuku sugu: Emane, Soovitatav vanus (min): 4 aasta(t), Soovitatav sugu: Poiss/tüdruk. Kõrgus: 76 mm. Materjal: Plast, Toote värv: Mitmevärviline
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
L.O.L. Surprise! Furniture Playset with Doll - Cheeky Babe + Lil Music Tour | €24.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Nuku tüüp | Väike nukk |
| Nuku sugu | Emane |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Soovitatav vanus (min) | 4 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 12 aasta(t) |
| Materjal | Plast |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 206,5 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 176 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 158,8 mm |
| Põhikasti (välimine) maht | 6000 cm³ |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 670 g |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 2 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 10035051583780 |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Loominguline mäng | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 76 mm |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 168,4 mm |
| Pakendi sügavus | 98,6 mm |
| Pakendi kõrgus | 146,1 mm |
| Pakendi kaal | 270 g |
| Pakendi ruumala | 2000 cm³ |
| Pakendi tüüp | Aknaga karp |