Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Nuku sugu | Emane |
| Soovitatav vanus (min) | 1,5 aasta(t) |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 80 mm |
| Sügavus | 160 mm |
| Kõrgus | 255 mm |
| Kaal | 394 g |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi materjal | Kartong |