| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Barbie Skipper Babysitters Inc. - Skipper Baby-Sitter - Heure Du Dodo | €24.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Nuku tüüp | Moenukk |
| Nuku sugu | Emane |
| Äravõetav kleit | |
| Soovitatav sugu | Tüdruk |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Päritoluriik | Indoneesia |
| Aasta | 2022 |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Komplektis sisalduvad lisad | Nuku magamistoakomplekt |
| Lemmiklooma liik | Kass |
| Lemmikloomade arv | 1 |
| Kogus pakis | 2 tk |
| Logistika andmed | |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 10887961803560 |
| Põhikasti (välimise) laius | 231,8 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 301,7 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 336,6 mm |
| Põhikasti (välimine) maht | 23500 cm³ |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 3,4 kg |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 68 tk |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 68 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 10887961803560 |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 272 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 272 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 4427 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 9527 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (48 jalga) | 13473 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (53 jalga) | 14435 tk |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Loominguline mäng | |
| Rollimäng | |
| Õppimis- ja koolitusoskused | Motoorika treenimine |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 215,9 mm |
| Pakendi sügavus | 69,8 mm |
| Pakendi kõrgus | 323,9 mm |
| Pakendi kaal | 750 g |
| Pakendi ruumala | 4883,8572 cm³ |