| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.alternate.de |
Barbie Signature HPJ98 nukk | €52.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Nuku tüüp | Moenukk |
| Nuku sugu | Emane |
| Äravõetav kleit | Jah |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Soovitatav vanus (min) | 6 aasta(t) |
| Materjal | Plast, Kangas |
| Painduvad käed-jalad | Jah |
| Päritoluriik | Indoneesia |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | Ei |
| Pakendi sisu | Includes 1 Barbie doll with 1 doll stand. Doll cannot stand alone. Colours and decorations may vary. |
| Logistika andmed | |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 00194735160730 |
| Põhikasti (välimise) laius | 100 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 226 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 395 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 740 g |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 1 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 2895 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 6230 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (48 jalga) | 8811 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (53 jalga) | 9440 tk |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Kokkupanek vajalik | Ei |
| Toetatud keeled | Multi |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Loominguline mäng | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 228,6 mm |
| Sügavus | 76,2 mm |
| Kõrgus | 330,2 mm |
| Kaal | 1,62 kg |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | Ei |
| Muud funktsioonid | |
| Soovitatav vanus (min) | 72 kuu(d) |
| Soovitatav vanus (max) | 1188 kuu(d) |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 203,2 mm |
| Pakendi sügavus | 82,5 mm |
| Pakendi kõrgus | 355,6 mm |
| Pakendi kaal | 738,4 g |
| Pakendi tüüp | Aknaga karp |
| Hoiatussilt | |
| Ohutusjuhised | No point-of-sale warning applicable |