Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Sinine, Pruun |
| Nuku tüüp | Moenukk |
| Nuku sugu | Emane |
| Soovitatav sugu | Tüdruk |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Materjal | Plast, Kangas |
| Päritoluriik | Indoneesia |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | Ei |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Kokkupanek vajalik | Ei |
| Toetatud keeled | Multi |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 76,2 mm |
| Sügavus | 38,1 mm |
| Kõrgus | 292,1 mm |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | Ei |
| Muud funktsioonid | |
| Soovitatav vanus (max) | 216 kuu(d) |
| Soovitatav vanus (min) | 36 kuu(d) |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 85,7 mm |
| Pakendi sügavus | 44,5 mm |
| Pakendi kõrgus | 323,8 mm |
| Pakendi kaal | 188 g |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |
| Hoiatussilt | |
| Ohutusjuhised | WARNING: Not suitable for children under 36 months. |