Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Nuku tüüp | Moenukk |
| Nuku sugu | Emane |
| Äravõetav kleit | |
| Soovitatav sugu | Tüdruk |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Materjal | Plast, Kangas |
| Päritoluriik | Hiina |
| Aasta | 2022 |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Komplektis sisalduvad lisad | Nuku mängukomplekt |
| Lemmiklooma liik | Koer |
| Lemmikloomade arv | 1 |
| Pakendi sisu | Includes Barbie doll, puppy with eye mask, sink and mirror, reclining chair, towel, 4 face masks, 4 resealable bags, 3 animal themed eye masks, a lotion bottle, slippers and headband. |
| Logistika andmed | |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 10194735014771 |
| Põhikasti (välimise) laius | 265 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 270 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 350 mm |
| Põhikasti (välimine) maht | 23500 cm³ |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 1,96 kg |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 68 tk |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 68 tk |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 3 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 10194735014771 |
| Kihid kaubaaluse kohta | 4 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 204 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 204 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 3324 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 7154 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (48 jalga) | 10117 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (53 jalga) | 10839 tk |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Kokkupanek vajalik | |
| Toetatud keeled | Multi |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 114 mm |
| Sügavus | 70 mm |
| Kõrgus | 272 mm |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |
| Ohutusjuhised | WARNING: Not suitable for children under 36 months. |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Muud funktsioonid | |
| Soovitatav vanus (min) | 36 kuu(d) |
| Soovitatav vanus (max) | 216 kuu(d) |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 253 mm |
| Pakendi sügavus | 80 mm |
| Pakendi kõrgus | 325 mm |
| Pakendi kaal | 651,8 g |
| Pakendi ruumala | 6529,6321 cm³ |
| Pakendi tüüp | Aknaga karp |
| Tehnilised andmed | |
| Virnastatavate aluste arv | 55 tk |