Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Nuku tüüp | Moenukk |
| Nuku sugu | Emane |
| Soovitatav sugu | Tüdruk |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi sisu | |
| Komplektis sisalduvad lisad | Nukuauto |
| Logistika andmed | |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 10887961961154 |
| Põhikasti (välimise) laius | 460,4 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 476,3 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 266,7 mm |
| Põhikasti (välimine) maht | 58500 cm³ |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 4,25 kg |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 25 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 50 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 891 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 1917 tk |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 444,5 mm |
| Pakendi sügavus | 228,6 mm |
| Pakendi kõrgus | 254 mm |
| Pakendi kaal | 1,75 kg |
| Pakendi ruumala | 25809,6258 cm³ |
| Pakendi tüüp | Displei karp |