| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Barbie Mattel - w SPA (GJR84) | €46.52 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Nuku tüüp | Moenukk |
| Nuku sugu | Emane |
| Äravõetav kleit | |
| Soovitatav sugu | Tüdruk |
| Soovitatav vanus (min) | 4 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 7 aasta(t) |
| Aasta | 2022 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Komplektis sisalduvad lisad | Nuku lemmikloom, Nuku mängukomplekt |
| Lemmiklooma liik | Koer |
| Lemmikloomade arv | 1 |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Logistika andmed | |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 10887961816492 |
| Põhikasti (välimise) laius | 270 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 405 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 347 mm |
| Põhikasti (välimine) maht | 38300 cm³ |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 3,22 kg |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 40 tk |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 40 tk |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 3 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 10887961816492 |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 120 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 120 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 2040 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 4390 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (48 jalga) | 6208 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (53 jalga) | 6651 tk |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Kokkupanek vajalik | |
| Toetatud keeled | Multi |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Loominguline mäng | |
| Õppimis- ja koolitusoskused | Motoorika treenimine |
| Rollimäng | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 229 mm |
| Sügavus | 73 mm |
| Kõrgus | 318 mm |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |
| Ohutusjuhised | WARNING: Not suitable for children under 36 months. Adult assembly required. |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Muud funktsioonid | |
| Soovitatav vanus (min) | 60 kuu(d) |
| Soovitatav vanus (max) | 216 kuu(d) |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 400 mm |
| Pakendi sügavus | 90 mm |
| Pakendi kõrgus | 335 mm |
| Pakendi kaal | 1,07 kg |
| Pakendi ruumala | 10930,5531 cm³ |
| Pakendi tüüp | Aknaga karp |