| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
nopirkt.lv |
Barbie. Advent calendar made of dolls 100063205 | €41.42 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Nuku tüüp | Moenukk |
| Nuku sugu | Emane |
| Äravõetav kleit | Jah |
| Soovitatav sugu | Tüdruk |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Materjal | Plast, Kangas |
| Päritoluriik | Indoneesia |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | Ei |
| Komplektis sisalduvad lisad | Nuku kott, Nukukleit, Nuku müts, Nukujakk, Nukuehted, Nuku jalatsid, Nuku seelik, Nuku päikeseprillid |
| Lemmiklooma liik | Kass |
| Lemmikloomade arv | 1 |
| Pakendi sisu | Includes 1 Barbie doll and 27 pieces including clothing and accessories. Barbie doll cannot stand alone. Colours and decorations may vary. |
| Logistika andmed | |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 10194735098849 |
| Põhikasti (välimise) laius | 235 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 473 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 347 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 3,27 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 2823 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 6075 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (48 jalga) | 8592 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (53 jalga) | 9205 tk |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Kokkupanek vajalik | Ei |
| Toetatud keeled | Multi |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 520 mm |
| Sügavus | 55 mm |
| Kõrgus | 320 mm |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |
| Ohutusjuhised | WARNING: Not suitable for children under 36 months. |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | Ei |
| Muud funktsioonid | |
| Soovitatav vanus (max) | 216 kuu(d) |
| Soovitatav vanus (min) | 36 kuu(d) |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 444,5 mm |
| Pakendi sügavus | 54 mm |
| Pakendi kõrgus | 323,8 mm |
| Pakendi kaal | 818,3 g |
| Pakendi tüüp | Aknaga karp |