Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Nuku tüüp | Moenukk |
| Nuku sugu | Emane |
| Äravõetav kleit | |
| Soovitatav sugu | Tüdruk |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 8 aasta(t) |
| Materjal | Plast |
| Päritoluriik | Indoneesia |
| Aasta | 2022 |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Logistika andmed | |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 20887961813016 |
| Põhikasti (välimise) laius | 163,6 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 247,7 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 336,6 mm |
| Põhikasti (välimine) maht | 13600 cm³ |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 1,82 kg |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 120 tk |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 120 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 20887961813016 |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 720 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 720 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 11459 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 24663 tk |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele, Väikesed osad. Lämbumise oht |
| EU TSD keel | Inglise, Prantsuse |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 114,3 mm |
| Pakendi sügavus | 47,6 mm |
| Pakendi kõrgus | 323,9 mm |
| Pakendi kaal | 195 g |
| Pakendi ruumala | 1763,0747 cm³ |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |