Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Nuku tüüp | Moenukk |
| Nuku sugu | Emane |
| Soovitatav sugu | Tüdruk |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Materjal | Plast |
| Aasta | 2022 |
| Päritoluriik | Indoneesia |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Komplektis sisalduvad lisad | Nuku mängukomplekt |
| Pakendi sisu | Includes Chelsea mermaid doll, 1 treasure chest, 1 pufferfish, 1 starfish, 1 clamshell, 3 necklaces and 2 tiaras. |
| Logistika andmed | |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 10194735067012 |
| Põhikasti (välimise) laius | 250 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 253 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 249 mm |
| Põhikasti (välimine) maht | 15800 cm³ |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 1,42 kg |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 90 tk |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 6 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 5 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 540 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 9912 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 21332 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (48 jalga) | 30167 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (53 jalga) | 32322 tk |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Kokkupanek vajalik | |
| Toetatud keeled | Multi |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 57 mm |
| Sügavus | 31 mm |
| Kõrgus | 170 mm |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |
| Ohutusjuhised | WARNING: Not suitable for children under 36 months. |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Muud funktsioonid | |
| Soovitatav vanus (min) | 36 kuu(d) |
| Soovitatav vanus (max) | 108 kuu(d) |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 241,3 mm |
| Pakendi sügavus | 38,1 mm |
| Pakendi kõrgus | 228,6 mm |
| Pakendi kaal | 236,3 g |
| Pakendi ruumala | 2101,641 cm³ |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |
| Tehnilised andmed | |
| Virnastatavate aluste arv | 55 tk |