Tootja: Barbie
Mudel: FXT26
EAN: 0887961699029
Barbie Dreamtopia FXT26. Nuku tüüp: Moenukk, Nuku sugu: Emane, Soovitatav vanus (min): 3 aasta(t), Soovitatav sugu: Tüdruk, Heli, Valgusefektid. Aku tüüp: AA. Kõrgus: 310 mm, Kaal: 490 kg. Materjal: Plast, Kangas, Toote värv: Mitmevärviline
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Nuku tüüp | Moenukk |
| Nuku sugu | Emane |
| Äravõetav kleit | Ei |
| Soovitatav sugu | Tüdruk |
| Tegelaskuju | Dreamtopia |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 7 aasta(t) |
| Materjal | Plast, Kangas |
| Valgusefektid | Jah |
| Heli | Jah |
| Aasta | 2022 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | Jah |
| Lemmikloomade arv | 1 |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Logistika andmed | |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 10887961699026 |
| Põhikasti (välimise) laius | 270 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 550 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 345 mm |
| Põhikasti (välimine) maht | 51400 cm³ |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 3,99 kg |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 32 tk |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 32 tk |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 3 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 10887961699026 |
| Kihid kaubaaluse kohta | 4 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 96 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 96 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (20 jalga) | 1521 tk |
| Tooteid ühendveokonteineri kohta (40 jalga) | 3273 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (48 jalga) | 4629 tk |
| Tooted veokonteineri kohta (53 jalga) | 4960 tk |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Kokkupanek vajalik | Ei |
| Toetatud keeled | Multi |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Loominguline mäng | Jah |
| Õppimis- ja koolitusoskused | Motoorika treenimine |
| Rollimäng | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 310 mm |
| Sügavus | 80 mm |
| Kõrgus | 310 mm |
| Kaal | 490 kg |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |
| Ohutusjuhised | WARNING: Not suitable for children under 36 months. WARNING: This toy produces flashes that may trigger epilepsy in sensitised individuals. |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | Jah |
| Aku tüüp | AA |
| Toetatud akude arv | 3 |
| Muud funktsioonid | |
| Soovitatav vanus (max) | 108 kuu(d) |
| Soovitatav vanus (min) | 36 kuu(d) |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 533,4 mm |
| Pakendi sügavus | 85,7 mm |
| Pakendi kõrgus | 323,9 mm |
| Pakendi kaal | 1,33 kg |
| Pakendi ruumala | 14809,1365 cm³ |
| Pakendi tüüp | Aknaga karp |
| Tehnilised andmed | |
| Virnastatavate aluste arv | 55 tk |