| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
25n.de |
equip Wanddose - RJ-45 - RAL 9003, Signal White | equip | 235111 | 4015867154076 | €3.31 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| Funktsioonid | |
| Pesa tüüp | RJ-45 |
| Pesade arv | 1 |
| Võrgukaabli kategooria | 5e |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 39 mm |
| Sügavus | 29,5 mm |
| Kõrgus | 54 mm |
| Kaal | 43 g |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85366990 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 175 mm |
| Pakendi sügavus | 65 mm |
| Pakendi kõrgus | 100 mm |
| Pakendi kaal | 42 g |