Tootja: Eaton
Mudel: 107412
EAN: 4015081071500
Eaton M22-USB-SA. Pesa tüüp: USB A, USB versioon: USB 2.0, Isolatsioonitakistus: 100 MΩ. Toote värv: Must, Hõbe, Valge, Rahvusvahelise kaitse (IP) kood: IP65, Sertifikaat: CE, UL, CSA. Lubatud voolupinge: 5 V, Nimivool: 0,9 A. Laius: 29,7 mm, Sügavus: 52,2 mm, Kõrgus: 29,7 mm. Kaasnevate toodete arv: 1 tk
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote värv | Must, Hõbe, Valge |
| Raam | |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP65 |
| Sertifikaat | CE, UL, CSA |
| Funktsioonid | |
| Pesa tüüp | USB A |
| Pesade arv | 1 |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Isolatsioonitakistus | 100 MΩ |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -20 - 70 °C |
| Võimsus | |
| Lubatud voolupinge | 5 V |
| Nimivool | 0,9 A |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 29,7 mm |
| Sügavus | 52,2 mm |
| Kõrgus | 29,7 mm |
| Kaal | 44 g |
| Pakendi andmed | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |