Tootja: Whirlpool
Mudel: 859991659900
EAN: 8003437939198
Whirlpool OMK38HU0B. Ahju suurus: Keskmine, Ahju tüüp: Elektriahi, Ahju(de) sisemahutavus kokku: 71 l. Seadme paigaldus: Sisseehitatud, Toote värv: Must, Kontrolli tüüp: Pöörlev. Taimeri tüüp: Mehaaniline. Energiatõhususe klass: A, Energiakulu (tavaline): 0,99 kWh, Energiakulu (sundkonvektsioon): 0,81 kWh. Lampide arv: 1 lambid, Valgustuse asukoht: Ees vasakul
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Ahi | |
| Ahjude arv | 1 |
| Ahju suurus | Keskmine |
| Ahju tüüp | Elektriahi |
| Ahjus küpsetamise viis | Ventilaatoripõhine |
| Ahju(de) sisemahutavus kokku | 71 l |
| Ahju netovõimsus | 71 l |
| Altkuumutus | Jah |
| Grill | Jah |
| Grillimisvõimsus | 1500 W |
| Konvektsioonküpsetus | Jah |
| Ülemine, alumine, tuuluti + konvektsioon (turborežiim) | Jah |
| Mikrolaineahjus küpsetamine | Ei |
| Aurutamine | Ei |
| Tavaküpsetamine | Jah |
| Ahju sulatusfunktsioon | Jah |
| Pitsavalmistamisfunktsioon | Jah |
| Toiduvalmistamise programmide arv | 8 |
| Isepuhastuv | Jah |
| Puhastamise tüüp | Hüdrolüüs |
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Sisseehitatud |
| Toote värv | Must |
| Sisemuse materjal | |
| Kontrolli tüüp | Pöörlev |
| Sissetõmmatavad nupud | Jah |
| Sanga värv | Must |
| Nuppude värv | Must |
| Sisseehitatud ekraan | Ei |
| Klaasukse paneelide arv | 2 |
| Restide arv | 1 |
| Juhtme pikkus | 0,9 m |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | A |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Vool | 13 A |
| Energiakulu (sundkonvektsioon) | 0,81 kWh |
| Energiakulu (tavaline) | 0,99 kWh |
| Ergonoomika | |
| Integreeritud kell | Ei |
| Taimeri tüüp | Mehaaniline |
| WiFi kontroll | Ei |
| Valgustus | |
| Sisetuli | Jah |
| Lampide arv | 1 lambid |
| Valgustuse asukoht | Ees vasakul |
| Pakendi sisu | |
| Küpsetusplaat | Jah |
| Küpsetusplaatide arv | 2 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 595 mm |
| Sügavus | 551 mm |
| Kõrgus | 595 mm |
| Kaal | 26,9 kg |
| Paigalduskoha laius (min) | 56 cm |
| Paigalduskoha laius | 56,8 cm |
| Paigalduskoha sügavus | 56 cm |
| Paigalduskoha kõrgus | 58,5 cm |
| Paigalduskoha kõrgus (min) | 58,3 cm |
| Leivaküpsetusmasin | |
| Leivategemise võimalus | Ei |