Tootja: Samsung
Mudel: NV7B45305AS/U1
EAN: 8806094337266
Samsung NV7B45305AS/U1. Ahju suurus: Keskmine, Ahju tüüp: Elektriahi, Ahju(de) sisemahutavus kokku: 76 l. Seadme paigaldus: Sisseehitatud, Toote värv: Must, Roostevaba teras, Kontrolli tüüp: Pöörlev, Puudutus. Kella tüüp: Elektrooniline, Taimeri tüüp: Digitaalne. Energiatõhususe klass: A+, Energiakulu (tavaline): 1,05 kWh, Energiakulu (sundkonvektsioon): 0,71 kWh. Lambi tüüp: Halogeen, Pirni võimsus: 25 W, Lambi 2 võimsus: 40 W
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Samsung Sams BackO NV7B45305AS/U1 A sr | €1019.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ahi | |
| Ahjude arv | 1 |
| Ahju suurus | Keskmine |
| Ahju tüüp | Elektriahi |
| Ahju(de) sisemahutavus kokku | 76 l |
| Ahju netovõimsus | 76 l |
| Pealtkuumutus | |
| Altkuumutus | |
| Ahju termostaadi vahemik | 30 - 270 °C |
| Grill | |
| Grillimisvõimsus | 1600 W |
| Konvektsioonküpsetus | |
| Konvektsiooni võimsus | 1200 W |
| Maksimaalne temperatuur (sundkonvektsioon) | 250 °C |
| Dual Cook tehnoloogia | |
| Automaatprogrammide arv | 40 |
| Minimaalne temperatuur (konvektsioon) | 30 °C |
| Isepuhastuv | |
| Puhastamise tüüp | Pürolüüs+ aur |
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Sisseehitatud |
| Toote värv | Must, Roostevaba teras |
| Kontrolli tüüp | Pöörlev, Puudutus |
| Juhtimise paigutus | Esikülg |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Kuvamise tüüp | LED |
| Ukse hing | Alla |
| Ukse materjal | Klaas, Metall |
| Ahju ukse avamine | Ette alla avanev |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | A+ |
| Energiatõhususe skaala | A+++ kuni D |
| Ühendatud koormus | 3650 W |
| AC-sisendpinge | 230 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Energiatõhususe indeks (EEI) | 81,6 |
| Energiakulu (tavaline) | 1,05 kWh |
| Energiakulu (sundkonvektsioon) | 0,71 kWh |
| Ergonoomika | |
| Integreeritud kell | |
| Kella tüüp | Elektrooniline |
| Taimeri tüüp | Digitaalne |
| WiFi kontroll | |
| Bluetooth | |
| Lapselukk | |
| Valgustus | |
| Sisetuli | |
| Lambi tüüp | Halogeen |
| Pirni võimsus | 25 W |
| Lambi 2 võimsus | 40 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 595 mm |
| Sügavus | 570 mm |
| Kõrgus | 596 mm |
| Paigalduskoha laius | 56 cm |
| Paigalduskoha sügavus | 54,9 cm |
| Paigalduskoha kõrgus | 57,9 cm |
| Pakendi laius | 694 mm |
| Pakendi sügavus | 660 mm |
| Pakendi kõrgus | 660 mm |