Tootja: Fujitsu
Mudel: S26361-F3387-L3
EAN: 4053026463539
Fujitsu 4GB DDR3-1600 ECC. Komponent: PC/server, Sisemälu: 4 GB, Mälu paigutus (moodulid x suurus): 1 x 4 GB, Sisemälu tüüp: DDR3, Mälu taktsagedus: 1600 MHz, Mälu kujutegur: 240-pin DIMM, ECC
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Fujitsu 4GB DDR3-1600 ECC mälumoodul 1 x 4 GB 1600 MHz | €164.34 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Sisemälu | 4 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 4 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR3 |
| Mälu taktsagedus | 1600 MHz |
| Komponent | PC/server |
| Mälu kujutegur | 240-pin DIMM |
| ECC | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 85 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -25 - 95 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 80 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 85 protsenti |