Tootja: Neff
Mudel: B6CCH7AN0
EAN: 4242004220565
Neff B6CCH7AN0. Ahju suurus: Keskmine, Ahju tüüp: Elektriahi, Ahju(de) sisemahutavus kokku: 71 l. Seadme paigaldus: Sisseehitatud, Toote värv: Roostevaba teras, Kontrolli tüüp: Pöörlev, Puudutus. Kella tüüp: Elektrooniline. Energiatõhususe klass: A, Energiakulu (tavaline): 1,04 kWh, Energiakulu (sundkonvektsioon): 0,81 kWh. Lambi tüüp: Halogeen
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Ahi | |
| Ahjude arv | 1 |
| Ahju suurus | Keskmine |
| Ahju tüüp | Elektriahi |
| Ahju(de) sisemahutavus kokku | 71 l |
| Ahju netovõimsus | 71 l |
| Kiirkuumutus | |
| Ahju termostaadi vahemik | 30 - 275 °C |
| Grill | |
| Konvektsioonküpsetus | |
| Maksimaalne temperatuur (sundkonvektsioon) | 275 °C |
| Tavaküpsetamine | |
| Maksimaalne temperatuur (tavaline) | 275 °C |
| Pitsavalmistamisfunktsioon | |
| Isepuhastuv | |
| Puhastamise tüüp | Pürolüütiline |
| Pürolüütiline võimsus | 4800 W |
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Sisseehitatud |
| Toote värv | Roostevaba teras |
| Korpuse materjal | Roostevaba teras |
| Kontrolli tüüp | Pöörlev, Puudutus |
| Sissetõmmatavad nupud | |
| Juhtimise paigutus | Esikülg |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Kuvamise tüüp | LCD |
| Ukse hing | Alla |
| Ukse materjal | Klaas |
| Ust jahutav ventilaator | |
| Ukse temperatuur (max) | 30 °C |
| Ahjuplaadi tegelik pindala | 1290 cm² |
| Juhtme pikkus | 1,2 m |
| Sertifikaat | CE, VDE |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | A |
| Ühendatud koormus | 3600 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| Energiatõhususe indeks (EEI) | 95,3 |
| Vool | 16 A |
| Energiakulu (tavaline) | 1,04 kWh |
| Energiakulu (sundkonvektsioon) | 0,81 kWh |
| Ergonoomika | |
| Integreeritud kell | |
| Kella tüüp | Elektrooniline |
| Lihtne puhastada | |
| Lapselukk | |
| Jääksoojuse indikaator | |
| Valgustus | |
| Sisetuli | |
| Lambi tüüp | Halogeen |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 594 mm |
| Sügavus | 548 mm |
| Kõrgus | 595 mm |
| Kaal | 41,7 kg |
| Sügavus avatud uksega | 63,5 cm |
| Sisemõõdud (l x s x k) | 480 x 415 x 357 mm |
| Paigalduskoha laius | 56,8 cm |
| Paigalduskoha laius (min) | 56 cm |
| Paigalduskoha sügavus | 55 cm |
| Paigalduskoha kõrgus | 59,5 cm |
| Paigalduskoha kõrgus (min) | 58,5 cm |
| Pakendi laius | 690 mm |
| Pakendi sügavus | 660 mm |
| Pakendi kõrgus | 660 mm |