Tootja: Neff
Mudel: B47FS26G0
EAN: 4242004255338
Neff B47FS26G0. Ahju suurus: Keskmine, Ahju tüüp: Elektriahi, Ahju(de) sisemahutavus kokku: 71 l. Seadme paigaldus: Sisseehitatud, Toote värv: Grafiit, Kontrolli tüüp: Nööbid. Kella tüüp: Elektrooniline, Taimeri tüüp: Digitaalne. Energiatõhususe klass: A+, Energiakulu (tavaline): 0,69 kWh, Energiakulu (sundkonvektsioon): 0,87 kWh. Lambi tüüp: LED
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Ahi | |
| Ahjude arv | 1 |
| Ahju suurus | Keskmine |
| Ahju tüüp | Elektriahi |
| Ahjus küpsetamise viis | Kombiaur |
| Ahju(de) sisemahutavus kokku | 71 l |
| Ahju koguvõimsus | 3600 W |
| Pealtkuumutus | |
| Altkuumutus | |
| Ülemine ja alumine kuumus | |
| Kiirkuumutus | |
| Ahju termostaadi vahemik | 40 - 250 °C |
| Grill | |
| Kuumaõhugrill | |
| Aurutamine | |
| Tavaküpsetamine | |
| Aeglane küpsetamine | |
| Ahju sulatusfunktsioon | |
| Soojashoiurežiim | |
| Ökorežiim | |
| Röstimise funktsioon | |
| Pitsavalmistamisfunktsioon | |
| Nutika toiduvalmistamise funktsioon | |
| Automaatprogrammide arv | 38 |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | A+ |
| Energiatõhususe skaala | A+++ kuni D |
| Ühendatud koormus | 3600 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| Energiakulu (sundkonvektsioon) | 0,87 kWh |
| Energiakulu (tavaline) | 0,69 kWh |
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Sisseehitatud |
| Toote värv | Grafiit |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Juhtimise paigutus | Esikülg |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Kuvamise tüüp | TFT-ekraan |
| Ekraani diagonaal | 10,4 cm |
| Ukse hing | Alla |
| Mittekuumenev uks | |
| Ukse temperatuur (max) | 40 °C |
| Tasakesi sulguv uks | |
| Veemahuti suurus | 1 l |
| Juhtme pikkus | 1,2 m |
| Ergonoomika | |
| Integreeritud kell | |
| Kella tüüp | Elektrooniline |
| Taimeri tüüp | Digitaalne |
| Viitstardi taimer | |
| Lihtne puhastada | |
| WiFi kontroll | |
| Lapselukk | |
| Valgustus | |
| Sisetuli | |
| Lambi tüüp | LED |
| Pakendi sisu | |
| Küpsetusplaatide arv | 2 |
| Küpsetusplaat | |
| Auruküpsetuse konteinerite arv | 3 |
| Kaasasolevate auruküpsetuse anumate tüübid | Perforeerimata (sile) auruküpsetusanum, Augustatud aurutamisanum |
| Koos grillivõrega | |
| Leivaküpsetusmasin | |
| Leivategemise võimalus | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 596 mm |
| Sügavus | 548 mm |
| Kõrgus | 595 mm |
| Paigalduskoha laius | 56 cm |
| Paigalduskoha sügavus | 55 cm |
| Paigalduskoha kõrgus | 60 cm |