Tootja: Haier
Mudel: 33703310
EAN: 8059019034447
Haier I-Message Series 2 HWO60SM2B9XH. Ahju suurus: Keskmine, Ahju tüüp: Elektriahi, Ahju(de) sisemahutavus kokku: 70 l. Seadme paigaldus: Sisseehitatud, Toote värv: Teras, Kontrolli tüüp: Puudutus. Juhtrakenduste tugi: hOn, Toidutermomeetri tüüp: Juhtmega ühendatud. Energiatõhususe klass: A+, Energiakulu (tavaline): 1,1 kWh, Energiakulu (sundkonvektsioon): 0,68 kWh. Laius: 595 mm, Sügavus: 568 mm, Kõrgus: 595 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Ahi | |
| Ahjude arv | 1 |
| Ahju suurus | Keskmine |
| Ahju tüüp | Elektriahi |
| Ahju(de) sisemahutavus kokku | 70 l |
| Ahju netovõimsus | 70 l |
| Altkuumutus | Jah |
| Alt küpsetamine + konvektsioon (üksikrežiim) | Jah |
| Grill | Jah |
| Konvektsioonküpsetus | Jah |
| Mikrolaineahjus küpsetamine | Ei |
| Tavaküpsetamine | Jah |
| Röster | Ei |
| Ahju sulatusfunktsioon | Jah |
| Toiduvalmistamise programmide arv | 9 |
| Isepuhastuv | Jah |
| Puhastamise tüüp | Pürolüütiline |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | A+ |
| Energiatõhususe skaala | A+++ kuni D |
| Energiatõhususe indeks (EEI) | 81 |
| Energiakulu (tavaline) | 1,1 kWh |
| Energiatarbimine (ooterežiimil) | 0,001 kWh |
| Energiakulu (sundkonvektsioon) | 0,68 kWh |
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Sisseehitatud |
| Toote värv | Teras |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Juhtimise paigutus | Esikülg |
| Sanga värv | Roostevaba teras |
| Sisseehitatud ekraan | Jah |
| Ukse hing | Alla |
| Tasakesi sulguv uks | Jah |
| Küpsetusplaadi 1 sügavus | 3,5 cm |
| Restide arv | 2 |
| Sertifikaat | CE |
| Valgustus | |
| Sisetuli | Jah |
| Ergonoomika | |
| WiFi kontroll | Jah |
| Juhtrakenduste tugi | hOn |
| Toidutermomeetri tüüp | Juhtmega ühendatud |
| Toidutermomeeter | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Küpsetusplaatide arv | 1 |
| Küpsetusplaat | Jah |
| Kaasas teleskoopsiin | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 595 mm |
| Sügavus | 568 mm |
| Kõrgus | 595 mm |
| Kaal | 38 kg |
| Pakendi laius | 620 mm |
| Pakendi sügavus | 640 mm |
| Pakendi kõrgus | 665 mm |
| Pakendi kaal | 39,7 kg |