Tootja: Bosch
Mudel: VBD5780S0
EAN: 4242005034758
Bosch Serie 6 VBD5780S0. Ahju suurus: Suur, Ahju tüüp: Elektriahi, Ahju(de) sisemahutavus kokku: 112 l. Seadme paigaldus: Sisseehitatud, Toote värv: Must, Roostevaba teras, Kontrolli tüüp: Nööbid, Pöörlev, Puudutus. Taimeri tüüp: Digitaalne, Taimeri režiimid: Toiduvalmistamise aeg, Küpsetamise lõpuaeg. Energiatõhususe klass: A+, Energiakulu (tavaline): 0,83 kWh, Energiakulu (sundkonvektsioon): 1,4 kWh. Lambi tüüp: Halogeen
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
BOSCH Vgradna pečica VBD5780S0 | €1574.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ahi | |
| Ahjude arv | 1 |
| Ahju suurus | Suur |
| Ahju tüüp | Elektriahi |
| Ahju(de) sisemahutavus kokku | 112 l |
| Ahju koguvõimsus | 4200 W |
| Ahju netovõimsus | 112 l |
| Altkuumutus | |
| Ülemine ja alumine kuumus | |
| Kiirkuumutus | |
| Grill | |
| Täispinnaga (full-surface) grill + konvektsioon (üksikrežiim) | |
| Täispinnaga (full-surface) grill | |
| Konvektsioonküpsetus | |
| Tavaküpsetamine | |
| Maksimaalne temperatuur (tavaline) | 280 °C |
| Ahju sulatusfunktsioon | |
| Sulatamise programmide arv | 1 |
| Küpsetuskivi funktsioon | |
| Pitsavalmistamisfunktsioon | |
| Toiduvalmistamise programmide arv | 10 |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | A+ |
| Ühendatud koormus | 4200 W |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| Vool | 20 A |
| Energiakulu (sundkonvektsioon) | 1,4 kWh |
| Energiakulu (tavaline) | 0,83 kWh |
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Sisseehitatud |
| Toote värv | Must, Roostevaba teras |
| Kontrolli tüüp | Nööbid, Pöörlev, Puudutus |
| Juhtimise paigutus | Esikülg |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Kuvamise tüüp | LCD |
| Ukse hing | Alla |
| Ukse materjal | Klaas |
| Ukse temperatuur (max) | 40 °C |
| Juhtme pikkus | 1,15 m |
| Ergonoomika | |
| Taimeri tüüp | Digitaalne |
| Viitstardi taimer | |
| Taimeri režiimid | Toiduvalmistamise aeg, Küpsetamise lõpuaeg |
| Lihtne puhastada | |
| Lapselukk | |
| Valgustus | |
| Sisetuli | |
| Lambi tüüp | Halogeen |
| Pakendi sisu | |
| Küpsetusplaatide arv | 2 |
| Küpsetusplaat | |
| Koos grillivõrega | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 896 mm |
| Kõrgus | 594 mm |
| Kaal | 61 kg |
| Sügavus avatud uksega | 102,9 cm |
| Sisemõõdud (l x s x k) | 72,4 x 41,7 x 37,1 mm |
| Paigalduskoha laius | 89,6 cm |
| Paigalduskoha sügavus | 57 cm |
| Paigalduskoha kõrgus | 59,4 cm |